Diğer Oyunlar

 • Garfield Live Show

  Her yıl düzenlenen Komedi Festivali’nin son şampiyonu Garfield’dır. Kendine çok güvenen Garfield, birdenbire komik olmadığını fark edip yarışmayı kazanamama endişesi ile karşı karşıyadır. Yardımına sevimli dostu Odie yetişir. Diyet yaptığı için biraz gergin olan Garfield’a bir hikaye kitabı verir. Kitabı okuyan Garfield’ın ilgisini kitapta yazanlar fazlasıyla çekmiştir.

 • Balerin Prensesler

  Büyük bir sarayda yaşayan, prenses kardeşlerin en büyük tutkusu baledir. Bale yapmayı çok seven Balerin Prensesler, bir gün, daha önce saraylarında hiç görmedikleri bir ana tanık olurlar. Gizemli ve sihirli bir dünyanın kapılarını açacak sırrı keşfederler. Bu sihirli yolculuk sonunda prenses kardeşleri büyük bir sürpriz beklemektedir.

 • Sindirella

  Sinderella (Kül Kedisi): Bir ayakkabı sıradan birini prenses yapabilir mi? Üvey annesi ve üvey kız kardeşleri tarafından kötü davranılan bir genç kızın (Külkedisi), umutlarının azaldığı anda ona yardım eden bir iyilik perisi ve sevgili dostları fareler ve kuşlar sayesinde hayatı değişebilecek midir?

 • Oz Büyücüsü

  Dorothy evinin bahçesinde vakit geçirirken, renkli bir ülkenin hayalini kurmaktadır. Tam bu sırada çıkan fırtınanın ardından kendini renkli, büyülü bir ülkede bulur. Burayı çok beğenmesine rağmen evine dönmek isteyen Dorothy ilk olarak karşısına çıkan iyi yürekli cadıdan bunu rica eder. Cadı ona Oz'u bulmasını ve onun isteğini yerine getireceğini söyler.

 • WINX Club Müzikali

  Winx Perileri Bloom, Stella, Flora, Tecna, Miusa ve Layla bu kez bir Müzik Yarışmasına hazırlanıyorlar. Bu yarışta yine kötülük dolu oyunlarıyla Trix grubu Icy, Darcy ve Stormy karşılarına çıkıyor. Kötülüğü yenebilmek için ihtiyaç duydukları tek şey birlik olmak.

  Uzmanlar, Sky, Brandon, Riven, Helia, Timmy ve Nabu, Winx Perilerine bu zorlu sınavlarında yardımcı olabilecekler mi?
  Bayan Faragonda ve Profesör Wizgiz’in öğretileri ve Knud’ın yardımları Perilerimize yeni keşiflerinde ışık tutabilecek mi?
  Winx Perileri kaybettiklerini düşündükleri biranda gerçek sihiri keşfederek zorlukların üstesinden gelebilecek mi?
  Tüm bu soruların yanıtları, şaşırtıcı ışık ve ses efektleri başta olmak üzere, birbirinden ilgi çekici ilizyon sahneleri, muhteşem danslar ve müziklerle süslenmiş WINX CLUB MÜZİKALİ’nde...

 • Sinbad

  Bir deniz kazasında yunus balıklarının yardımıyla kendisini ıssız bir ada da bulan Rose, insanlar ve medeniyet hakkında hiçbir şey bilmeden hayvan dostları tarafından büyütülmüştür. Hayvanlarla konuşabilme yeteneğine sahip Rose tüm adanın sevgisini kazanmıştır. Ve bir gün denizler prensi kaptan Sinbad bir deniz macerası sırasında Rose’un adasına gelir.

 • Sihirli Dadı

  Sihirli güçlere sahip bir dadının, ailenin küçük çocuklarına bakma görevini üstlenmesiyle birlikte onlara bambaşka bir dünyanın kapılarını aralaması danslar ve müzik eşliğinde anlatılıyor.

 • Deniz Kızı

  Oyun bir aşk adına yapılmış fedakarlığın öyküsüdür. Paylaşmanın, sevginin büyüklüğünü anlatırken; çevremizin ve denizlerimizin temizliği konusunda duyarlı olmamız gerektiğinin altını kalın çizgilerle çiziyor.

  Okyanus Ülkesi’nde güzel bir deniz kızı, sihirbaz bir kral, sevimli bir yengeç, unutkan bir balık ve bir deniz cadısı...Büyülü bir yolculuk...Meraklı bir martı, ışıl ışıl bir saray, yakışıklı bir prens ve büyük bir aşk...

 • Güzel ve Çirkin

  Büyük ve güzel bir şatoda yaşayan, yakışıklılığı ile övünen kendini beğenmiş prens, yapılan bir büyü sonrası korkunç bir canavara dönüşürken; sarayda yaşayanlarda büyünün etkisi altında kalırlar. Prens sevmeyi ve sevilmeyi öğrendiği zaman büyü bozulacaktır. Aksi halde ömrünün sonuna kadar korkunç bir canavar olarak yaşamak zorunda kalacak olan Çirkin giderek bu gerçeği kabullenmeye başlar; ta ki karşısına Güzel çıkana dek...

 • Çizmeli Kedi

  Ülkenin birinde bir değirmenci ve üç oğlu yaşar. Değirmenci büyük oğluna değirmeni, ortanca oğluna eşeği, küçük oğluna da kedisini miras bırakır. Küçük oğlu kendisine bir kedinin miras kalmasından pek memnun olmaz. Kedi bunu duyar ve hemen sahibinden bir çift çizme ister. Zekasını kullanan kedi sahibine hiç de değersiz bir miras olmadığını kanıtlamak için zorlu bir göreve hzırdır. Genç delikanlıyı Prens yapmak.

 • Aladdin'in Sihirli Lambası

  Mucizeler Mağarasında bulduğu sihirli lamba Alaaddin’in hayatını değiştirir. Ancak kötü kalpli Cafer ve papağanı yagu lambanın gizli güçlerinin peşindedir. Aladdin ve maymunu Abu, Lamba Cini ile birlikte, güzel prenses Yasemin’i kötü yürekli Caferden kurtarmak ve kendisiyle evlenebilmek için uçan halıları bayan halıyı da yanlarına alarak saraya gelirler. Aladdinin kimse de olmayan bir gücü vardır. O da Sihirli Lamabası. Kılıktan kılığa giren yerinde duramayan, çılgın cini sayesinde Aladdin artık bir prensdir.

 • Bremen Mızıkacıları

  İçerik güncellenmektedir.

 • Periler Ülkesi

  İçerik güncellenmektedir.

 • Gökkuşağı'nın Sihri

  İçerik güncellenmektedir.

 • Sihirli Oyuncaklar (Yeni Yıl Hikayesi)

  İçerik güncellenmektedir.

 • Karagöz ve Hacivat

  İçerik güncellenmektedir.

 • Karagözlü İbiş

  İçerik güncellenmektedir.

 • Masallar Diyarı

  İçerik güncellenmektedir.

 • Mutsuz Prenses

  İçerik güncellenmektedir.