Altınok Tiyatrosu

2005 yılında kurulan tiyatromuz, akademisyen tiyatro, dans ve opera sanatçısı ayrıca teknik kadrosuyla üç ayrı ekip olarak halen oyunlarını TİM Maslak Show Center’de, Cumartesi-Pazar günleri yerleşik olarak sergilemektedir. Oyunlarımızın hepsi müzikaldir. Koreografiler profesyonel dansçılar tarafından icra edilmektedir.

2013-2014 tiyatro sezonunda da Altınok Tiyatrosu, tüm oyunlarını İstanbul TİM Türker İnanoğlu Maslak Show Center’de sahnelemeye devam edecektir. Bunun dışında oyunlarımız İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne ve Yerel Belediyelere bağlı kültür merkezleri ve tiyatro salonlarında seyirciyle buluşmaya devam edecektir. Tiyatromuz, gazete ilanı veren biletleri Biletix’ten satılan, ağırlıklı olarak çocuk müzikalleri sergileyen, ÇOGED (Çocuk ve Gençlik Tiyatroları Derneği) üyesi, gişe ilgisi yoğun bir tiyatrodur. Pek çok çocuk tiyatroları festivali, çocuk şenliklerinde oyunlarımız tarafımızdan sahnelenmiştir.

2011-2012 sezonunda Türkiye de bir ilke imza atarak tüm dünya çocuklarının hayran olduğu bir dünya markası Wınx Club’ın sahnelenme hakları alınarak Türkiyede gerçekleştirilen ilk lisanlı çocuk müzikali olma özelliği taşıyan WINX CLUB MÜZİKALİ, Altınok Tiyatrosu tarafından İtalyan şirket Rainbow ve Filma Ltd. işbirliği ile gerçekleştirilmiştir.

2013 yılında Türkiye’de bir ilke daha imza atarak 7'den 77'ye herkesin sevgilisi dünyaca ünlü Garfield markasının sahne şovu lisans hakkını almıştır. 2013 – 2014 sezonunda Garfield Live Show TİM Maslak Show Center Ana Salonda sergilenmeye başlayacaktır.